Serial Killer hledá dobrovolníky!

3. dubna 2018

Dobrý člověče, náš dobrovolníku,

jsme Serial Killer, nový festival TV a online seriálů, který 2. až 5. května v Brně představí nejpopulárnější současné série z celého světa i méně známé projekty ze střední a východní Evropy. Pro profesionály chystáme nabité Industry Days z oboru televize a pro všechny krvelačné duše ladíme souboj seriálů ze střední a východní Evropy v soutěžní přehlídce.

Jak jistě víte, ani pyramidy, Velká čínská zeď, přistání na Měsíci, pořady Jaromíra Soukupa a další titánské výkony lidstva se neobešly bez masy dobrovolníků.

Nebudeme po vás chtít, abyste tahali v řetězech ohromné kameny nebo abyste dělali něco hluboce neetického (tohle není Breaking Bad). Místo máme pro každého, kdo chce pomoci, a pomoci zatím potřebujeme se vším. Hodí se nám asistenti produkce, průvodci pro hosty, koordinátoři dopravy, pomocníci při projekcích nebo výdeji akreditací běžným smrtelníkům i VIP hostům… prostě všechno, co se při takovém festivalu dělá. Už ve Hvězdné pěchotě se říkalo, že člověk se nejlíp naučí věci dělat tím, že je dělá.

Odměnou vám mohou být hlavně lístky na představení festivalu, face to face setkání se zahraničními hvězdami televizního průmyslu a certifikát dobrovolníka. Ten je nejen neskutečně krásný, ale dělá z vás automaticky i lepšího člověka.

Pošlete nám informace o sobě a o tom, co byste rádi dělali a proč, společně s telefonním kontaktem na: dobrovolnik@serialkiller.tv

Jednou o tom budete vyprávět svým dětem. Ostatní budou ležet na smrtelné posteli a budou říkat: „Vyměnil bych všechno, čeho jsem kdy dosáhl, abych se mohl podílet na pilotním ročníku Serial Killeru v roce 2018.“ Opravdu.

Tak pojďte k nám a potom se můžeme spolu zabíjet čas.

Sdílení článku

Přehled všech článků