Staňte se porotcem 27. ročníku MFDF Ji.hlava a vyberte nejlepší světový dokumentární film v sekci OPUS BONUM!

7. 9. 2023

Jako porotce obdržíš:
- zdarma akreditaci typu „porota“ a k tomu navíc účastnickou akreditaci , kterou můžeš darovat někomu ze svých přátel či blízkých. K tomu zdarma roční členství v CDF.
- 2x ubytování v tělocvičně po celou dobu festivalu.

Povinností porotce je účast na projekci všech snímků sekce OPUS BONUM a na rokováních poroty.

U vybraných porotců předpokládáme jejich příjezd na festival v úterý 24. 10. 2023 v čase, který bude upřesněn.
Odjezd v sobotu 28.10. po rozhodnutí poroty, případně v neděli 29.10.2023.

Co je potřeba udělat?

- Mít v podzimním semestru 2023 aktivní studium v bakalářském, magisterském nebo doktorském stupni na jakékoliv z veřejných či soukromých vysokých škol.
- Zaslat motivační dopis. Z jakého důvodu se chcete stát porotcem? (1 až 1,5 NS)
- Na konec motivačního dopisu doplnit Vaše jméno a příjmení, email a telefonní číslo, název vysoké školy a oboru, údaj v jakém ročníku studujete a kolikrát jste dosud navštívili MFDF Ji.hlava
- Vše zaslat na e- mail porota@ji-hlava.cz nejpozději do 2.října 2023 do půlnoci. Vybrané porotce oznámíme 5. října.