Kinobox.cz hledá spolupracovníky

12. 7. 2022

Kinobox.cz vypisuje časově neomezený konkurz na spolupracovníky, možnost uplatnění pro studenty a studentky žurnalistiky, mediálních studií, filmových studií a humanitních/kulturních studií.

Obsah práce:

• psaní 1-2 textů týdně dle zadání šéfredaktora a editorky v rozsahu 2-4 normostrany na aktuální filmová témata (převážně přejímání a překlad agenturních zpráv)

• servisní práce ve filmové databázi (zadávání informací, fotografií a videí ke kartám filmů a tvůrců)

• rešeršní práce pro redaktory a redaktorky

• přepisování nahraných rozhovorů

• kratší recenze na filmy či seriály, jež nestíhají psát redaktoři a redaktorky

Délka spolupráce tři měsíce.

Nabízíme

• získání zkušeností a zpětnou vazbu na vaše texty

• náhled do fungování největší filmové redakce v České republice

• základní finanční ohodnocení a bonus za čtenost