Kristián v monterkách

22. 11. 2018

POZVÁNKA

na veřejne zasedání komise pro státní doktorskou zkoušku a obhajobu disertační práce, která se koná

v pátek 30.listopadu 2018 od 11:00 hodin

v knihovně Ústavu filmu a audiovizuální kultury, Arna Novaka 1, budova C, 3. podlaží.

Před komisí pro obor Teorie a dějiny divadla, filmu a audiovizuální kultury bude obhajovat

Mgr. Šarka Gmiterková

disertační práci na téma

Kristian v monterkách.
Hvězdná osobnost Oldřicha Nového mezi kulturními průmysly, produkčními systémy a politickými režimy v letech 1936-1969

Oponenti:

doc. MgA. David Drozd, Ph.D.
Masarykova univerzita - Filozofická fakulta

Mgr. Milan Hain, Ph.D.
Univerzita Palackeho v 0lomouci - Filozofická fakulta

Školitel:

doc. Mgr. Petr Szczepanik,  Ph.D.
Univerzita Karlova- Filozofická fakulta

Disertační práce, teze a posudky jsou uloženy k veřejnému nahlednutf na Studijním oddělení Filozofické fakulty MU. Na adrese  https://is.muni.cz/th/hophh/ jsou práce  a posudky zveřejněny v elektronické podobě.

prof. PhDr. Jiří Voráč, P h.D., v. r.
předseda oborové  komise