Odborná praxe na festivalu BRNO16

5. 9. 2022

63. ročník mezinárodního festivalu krátkých filmů BRNO16 proběhne v období od 12.-16. října 2022.
Do našeho týmu sháníme nadšené studenty, kteří nám pomohou s festivalovou propagací a organizací přímo na místech konání, ale i před samotným zahájením. Získáte neocenitelné zkušenosti a budete mít tak příležitost nahlédnout do filmového zákulisí festivalu.

Pokud máte o praxi na festivalu zájem, prosím, kontaktujte nás na e-mailu dobrovolnici@brno16.cz nebo se rovnou přidejte do fb skupiny Dobrovolníci Brno 16. Budeme se na vás těšit!

Více informací o festivalu se dozvíte na jeho stránkách - www.brno16.cz
Pozor! Tuto odbornou praxi budeme uznávat jako předmět "Odborná praxe" pouze v případě, že se zapojíte do dramaturgie nebo organizace festivalu, případně zasednete ve studentské porotě!