Spouštíme novou agendu praxí a stáží!

1. 9. 2024

Od září 2024 spouštíme v rámci pracoviště Ústavu filmu a audiovizuální kultury Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně (FAV) novou agendu praxí a stáží, která poskytne komplexní servis jak našim studentům, tak i poskytovatelům praxí a stáží.

Naše agenda se zaměřuje na propojení studentů s odbornými institucemi, státními i soukromými firmami, festivaly, redakcemi a dalšími subjekty, které studentům mohou poskytnout cenné praktické zkušenosti.

Studenti bakalařského i magisterského studia si mohou nejen rozšířit praktické zkušenosti v oblasti filmu a audiovizuální kultury, ale také získat kredity v rámci předmětu Odborná praxe, například za publikační a ediční činnost, produkční a dramaturgickou činnost, výzkumné a analytické projekty a další.

Veškeré informace pro studenty FAV a poskytovatele praxí a stáží naleznete na našem webu fav.phil.muni.cz/staze

Hledáte stážist/ky či praktikant/ky z řad studentů brněnské filmové vědy? Rádi vám s tím pomůžeme!

Můžete vyplnit náš poptávkový formulář nebo nás kontaktovat přímo na e-mail stazefav@phil.muni.cz či telefonicky na +420 54949 1583.

Poptávkový formulář

Patrycja Astrid Twardowska

Administrátorka agendy

e‑mail:

Agenda: správa webu, administrativa, finance

Mgr. Ondřej Pavlík, Ph.D.

Garant předmětu Odborná praxe

e‑mail:

Agenda: garant předmětu FAVBPa150 Odborná praxe a FAVMa030 Odborná stáž, udělování kreditů za splnění stáže

Sofia Šuranská

Koordinátoka agendy

e‑mail:

Agenda: komunikace s poskytovateli praxi a stáží a studenty FAV